Jogging, siłownia, tenis - każda forma ćwiczeń odbywa się w różnych warunkach, w związku z czym potrzebne są też różnego rodzaju buty sportowe. Tym samym każda kobieta prowadząca aktywny tryb życia posiada w swojej garderobie buty sportowe i dlatego też stanowią one część naszej oferty.

Nasz sklep online ma w swojej ofercie wyjątkowo modne sneakersy na koturnie marki Claudio Rossetti o barwie czarnej lub szarej w dwóch modelach: 
wyższym  http://www.filippo.pl/sneakersy-claudio-rossetti-846-czarny-nubuk
i niższym http://www.filippo.pl/sneakersy-claudio-rossetti-107-czarne

            http://www.filippo.pl/sneakersy-claudio-rossetti-107-szare

Buty sportowe wysokie
Posiadamy obuwie na każdą porę roku, o tradycyjnym, jak i bardziej nowoczesnym designie. Do treningów na świeżym powietrzu, odbywanych już w dni chłodniejsze, doskonale nadają się buty sportowe wysokie, sięgające powyżej kostki. Zapewniają komfort i doskonałą przyczepność do podłoża, a jednocześnie chronią przed wieczornym lub porannym chłodem jesiennych dni.


Buty sportowe niskie
Oferujemy też tradycyjne buty sportowe niskie, które mogą być wykorzystywane podczas treningów w sali lub na świeżym powietrzu. Posiadamy półbuty, trampki i tenisówki jedno- lub wielokolorowe, o designie prostym lub bardziej oryginalnym, dzięki czemu można dobrać idealne obuwie nie tylko do dyscypliny sportowej, ale też stroju.