facebook

Zwroty Wymiany Reklamacje

§ 5

Uprawnienie do odstąpienia od Umowy

1. Konsument może odstąpić od Umowy sprzedaży Towarów zawartej na odległość bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 (dziesięciu) dni od wydania Konsumentowi Towaru. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie stosownego oświadczenia przed jego upływem na następujący adres Usługodawcy Adbut ; ul.Kartuska 234e; 80-125 Gdańsk

2. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży Towarów zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą, a Konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co Strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot wzajemnych świadczeń powinien nastąpić niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni.

3. Towar powinien być zwrócony na adres, z którego wysłano Klientowi Towar, a który jest także wskazany w dołączonym do Towaru dowodzie zakupu. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w następujących przypadkach:

a) świadczenia usług rozpoczętych, za zgodą Konsumenta, przed upływem terminu odstąpienia od Umowy sprzedaży (dotyczy przypadków świadczenia usług, a nie sprzedaży Towarów)

b) dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez Konsumenta ich oryginalnego opakowania,

c) umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym,

d) świadczeń o właściwościach określonych przez Konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,

e) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu,

f) usług w zakresie gier hazardowych.

§ 6

Niezgodność Towaru z umową oraz udzielona gwarancja jakości

1. Usługodawca jako sprzedawca odpowiada wobec Konsumenta za niezgodność z Umową sprzedaży Towaru zakupionego przez tego Konsumenta, w zakresie określonym ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego.

2. Reklamacje, z tytułu niezgodności Towarów z Umową Sprzedaży lub gwarancji jakości udzielonej przez producenta Towaru można składać pisemnie bezpośrednio na adres Usługodawcy, a w przypadku roszczeń z tytułu gwarancji jakości udzielonej przez producenta także bezpośrednio w autoryzowanych punktach wskazanych w karcie gwarancyjnej Towaru lub na paragonie. Uprawnienia z tytułu udzielonej gwarancji jakości należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi w karcie gwarancyjnej dołączonej do Towaru.

3. W przypadku stwierdzenia przez Konsumenta niezgodności Towaru z Umową sprzedaży Konsument powinien odesłać Usługodawcy reklamowany Towar wraz z opisem niezgodności.

4. Konsument jest zobowiązany do zawiadomienia Usługodawcy o stwierdzonej niezgodności Towaru z Umową sprzedaży w terminie do 2 miesięcy od dnia stwierdzenia takiej niezgodności, przy czym odpowiedzialność Usługodawcy z tytułu niezgodności Towaru z Umową sprzedaży trwa maksymalnie 2 lata od dnia wydania Towaru.

Dodatkowa możliwość zwrotu

14 dni na zwrot!

Niezależnie od uprawnień Konsumenta, o których mowa w § 5 i 6 Regulaminu, Klient będący Konsumentem posiada dodatkowe uprawnienia i może wymienić Towar zakupiony w naszym Sklepie w ciągu 30 dni od daty jego dostarczenia.

Jest to możliwe tylko wówczas, gdy Towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Wymieniany Towar należy odesłać razem z dowodem zakupu oraz formularzem zwrotu.

Klient ponosi koszty odesłania Towaru do Usługodawcy, ale Usługodawca pokrywa koszty ponownej wysyłki Towaru.

W przypadku różnicy w cenie Klient zobowiązany jest do wyrównania różnicy i wpłacenia odpowiedniej kwoty na rachunek bankowy Usługodawcy.

Gdy Towar wymieniany jest tańszy, Usługodawca zwróci różnicę na rachunek bankowy wskazany przez Klienta.

Klient, który zechce dokonać zwrotu Towaru na podstawie niniejszego proszony jest o kontakt pod numery telefonu podane w zakładce kontakt” lub mailowo na adres: info@filippo.pl aby otrzymać wyczerpujące informacje, jak przeprowadzić taką procedurę.

Produkty wysyłane w formie gratisów przyznawanych w programie lojalnościowym nie podlegają wymianie.

Powyższa procedura nie narusza w żaden sposób uprawnień Konsumenta określonych w § 5 i 6 Regulaminu.

Adres do zwrotu przesyłki znajduje się na paragonie jako adres fili proszę dodać "Sklep Filippo" i na ten adres należy odesłać buty , ul.narwicka w Gdańsku nie jest adresem do zwrotu:

 • FILIPPO C.H. Madison ul. Rajska 10 GDAŃSK tel. 58 305-12-91
 • FILIPPO, C.H. Fashion House, ul. Przywidzka 8, 80-174 Gdańsk, tel. 58 304-71-98
 • FILIPPO C.H. Batory ul. 10 Lutego 11 GDYNIA tel. 58 620-23-60
 • FILIPPO C.H. Fashion House, ul. Puławska 42E, 05-500 PIASECZNO, tel. 22 726-34-33
 • FILIPPO C.H. Factory Kraków ul. Prof. A. Rożańskiego 32 MODLNICZKA tel. 12 297-35-67
 • FILIPPO C.H. Factory Wrocław ul. Graniczna 2, 54-610 Wrocław tel. 71 349-99-92
 • FILIPPO C.H. Port Łódź ul. Pabianicka 245 ŁÓDŹ tel. 42 298-11-43
 • FILIPPO C.H. Fashion House ul. Orląt Lwowskich 138 SOSNOWIEC tel. 32 296-51-12
 • FILIPPO C.H. Wola Park, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, tel. 22 533-47-00
 • FILIPPO C.H Annopol WARSZAWA ul.Annopol 2,lok 91 03-236 Warszawa 22 441 91 75
 • VINCEZA C.H. Fashion House, ul. Przywidzka 8, 80-174 Gdańsk, tel. 58 304-15-21
 • FILIPPO C.H Factory Poznań,ul.Dębiecka 1,lok.69,62-030 Luboń,tel 61 652-30-00

Tutaj pobierzesz

formularz reklamacyjny

prosimy podawać kompletne

dane konta bankowego

do przelewu

zwrotnego.Dziękujemy!

(kliknij na ikonę PDF)

W przypadku źle dobranego rozmiaru ponowna wysyłka GRATIS!

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt na adres e-mail zwroty@filippo.pl

(w tytule wiadomości proszę wpisywać numer zamówienia)


Zapisz się do Newslettera i odbierz 20% rabatu na buty zimowe*

Moda i niskie ceny? Tylko z Filippo to możliwe!

   Co się teraz nosi? My Ci powiemy                                                       

Z zachwytem podziwiasz spoty reklamowe nowych trendów obuwniczych? Z pewnością chciałabyś takie mieć! Nic prostszego. To właśnie u nas znajdziesz obuwie najlepszych projektantów z całego świata. U nas dobierzesz buty dla całej rodziny. W naszej ofercie posiadamy tysiące par butów, a wśród nich między innymi czółenka, sandały damskie, baleriny damskie, botki damskie, buty męskiebuty szpilki , mokasyny damskie, półbuty damskie czy też kozaki oraz kozaki ażurowe. Nasz sklep z butami online oferuje Ci przede wszystkim najmodniejsze obuwie w przystępnych cenach. Tutaj znajdziesz dokładnie to czego potrzebujesz. Dobierzesz najlepsze obuwie na różne okazje.

   Modne i tanie, czyli przegląd najlepszych marek                                                      

Nasz sklep obuwniczy online oferuje Ci nie tylko tanie buty, ale przede wszystkim markowe buty najlepszych polskich i światowych marek. Wybraliśmy je specjalnie dla Ciebie. Znajdziesz u nas między innymi buty Eksbut, buty Jana, buty maciejkabuty Marco Tozzi buty Nessi , buty Rieker, buty Tamaris, buty lemar i wiele innych. Wystarczy, że sprawdzisz, znajdziesz, kupisz i zaczniesz nosić. Twoje stopy cię pokochają za ten wybór.

   Stopa w dobrym otoczeniu                                                     

Nasz sklep internetowy z butami to najlepsze co mogłaś znaleźć dla swoich stóp. Twoje stopy spędzają w butach codziennie wiele godzin, dlatego nie możesz sobie pozwolić na to, by były one niewygodne. Właśnie od tego między innymi zależy Twoje samopoczucie oraz ich wygląd. Nasz sklep internetowy z obuwiem ma w swojej ofercie obuwie na każdą okazję. Nam nie straszna jest pora roku. Deszcz, słota, tęgi mróz, czy też nieznośny upał są praktycznie nie odczuwalne, jeśli wcześniej odwiedziłaś nasz sklep z obuwiem. Tylko z nami wybierzesz najmodniejsze w danym sezonie obuwie. Kupisz więc idealne dla ciebie buty wiosenne - czółenka Nessi, buty na lato - sandały damskie, sandały Marco Tozzi, sandały Nessi, sandały tamaris, sandały rieker, sandały maciejka, buty zimowe damskie i buty męskie zimowe - kozaki damskie, kozaki Nessi oraz buty na jesień. Wszystko zebrane i uporządkowane w jednym miejscu.

   Dla każdego coś innego? Właśnie że tak!                                                      

Nasz internetowy sklep z butami posiada idealne obuwie dla każdego. W końcu buty powinniśmy dobierać indywidualnie, bo to, co dobre dla innych nie zawsze będzie odpowiadało Tobie. Dla kobiet ceniących wygodę i poczucie stylu mamy baleriny maciejka, botki Nessi, botki maciejka, botki na obcasie, botki na koturnie, czółenka tamaris, półbuty damskie. Każda bizneswomen znajdzie u nas: czółenka marco tozzi, baleriny Nessi, botki marco Tozzi, piękne i stylowe szpilki damskie, buty na koturnie oraz buty na obcasie na specjalne okazje. Dla mężczyzn także przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Wybierzesz tutaj dla swojego wybranka modne obuwie Rieker, sandały na letnie upały, buty skórzane, półbuty męskie, buty męskie zimowe, mokasyny męskie i wiele innych. Niech Twój mężczyzna pasuje do Ciebie pod każdym względem. Jeśli chodzi o dzieci, to buty sklep online oferuje Ci szeroki asortyment w tej dziedzinie. Twoje pociechy muszą mieć najlepszej jakości obuwie, gdyż ich stopy cały czas rosną. Najodpowiedniejsze na lato będą więc balerinki, półbuty, czy też buty lemar . Dzieci muszą mieć najlepszej jakości obuwie, gdyż ich stopy cały czas rosną. Nasze buciki są jednak bardzo wytrzymałe i gwarantują komfort noszenia w każdych warunkach. Dla najstarszych członków rodziny również znajdziesz coś odpowiedniego. Dla nich dobre ułożenie stopy i komfort noszenia są najważniejsze. Dlatego z pewnością nasze tanie obuwie przypadnie im do gustu.

   Bo najważniejsze są buty!                                                    

Dlaczego największą uwagę przykładamy akurat do tej części garderoby? Bo jeśli nie mamy założonych wygodnych i stylowych butów, to wszystkie nasze starania, by dobrze wyglądać spełzają na niczym. Obuwie nie tylko chroni stopy przed zimnem czy deszczem, daje również przyjemny przewiew w upał, ale przede wszystkim jest naszą ozdobą. Eleganckie kobiety i mężczyźni zawsze mają lśniące i zadbane buty. Jeśli należysz do nich to nasz buty sklep internetowy jest stworzony właśnie dla Ciebie.

   Buty online sklep – tylko u nas!                                                       

Dlaczego warto kupować właśnie u nas? Ponieważ:
• u nas znajdziesz w najlepszych cenach buty damskie znanych projektantów, a wśród nich baleriny marco Tozzi, baleriny tamaris, botki tamaris, But-S, obuwie męskie oraz obuwie dziecięce i to wszystko w jednym miejscu,
• nie musisz biegać po sklepach i przymierzać setek par butów, by znaleźć te jedyne i wymarzone,
• siedząc w fotelu i klikając na kolejne strony masz dostęp do kilkunastu tysięcy par butów, o jakich jeszcze niedawno mogłaś pomarzyć,
• kupujesz wymarzone buty baleriny lub czółenka damskie w najniższych cenach na rynku oszczędzasz na kolejne zakupy,
• możesz dowolnie porównywać ze sobą wybrane pary butów i dobierać do nich odpowiednie stylizacje – kupując buty i już wiesz do czego je założysz,
• nasza wyprzedaż obuwia to zawsze niskie ceny na polskie buty,
• obuwie posortowane jest w odpowiednich kategoriach, byś nie musiała szukać go godzinami, ale szybko dotarła do celu.
Przekonaj się jak wyglądają idealne zakupy obuwia i już teraz sprawdź nasz obuwie sklep internetowy.Na pewno się nie zawiedziesz.

   Buty i spółka                                                     

Tanie buty sklep internetowy zyskał sobie wielu wiernych klientów, którzy szukają u nas przede wszystkim modnego i markowego obuwia dla całej rodziny. Już dzisiaj i Ty dołącz do grona naszych klientów i korzystaj z wyprzedażowych okazji.Wiesz co zamawiasz i razem z nami możesz bawić się modą.Bez kolejek, nieuprzejmych sprzedawców i tłumów w centrach handlowych. Z nami zakupy to czysta przyjemność.

Copyright © Filippo.pl 2011 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie fotografię, grafiki oraz treść opisów produktu stanowi własność firmy "ADBUT" Adam Filipowicz. Wykorzystywanie, kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody właściciela jest zabronione.

Google+
Zamknij okno

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ 10% RABATU*

Dodatkowo GRATIS:


 1. specjalne oferty dla subskrybentów
 2. zawsze najnowsze informacje o naszej ofercie
 3. z wyprzedzeniem dowiesz się o planowanych promocjach
Sklep internetowy Shoper.pl