Czyścimy magazyny i tniemy ceny w sklepie! zobacz obniżki na początek roku i kupuj taniej nawet o 60%. Dziś extra kod na trapery - trap10% !!!

Kozaki na obcasie

Elegancja jesienią i zimą też jest możliwa, dzięki kozakom na obcasie, które doskonale komponują się z szykowną kreacją, a tradycyjnej dodają efektowności. W naszej ofercie znajdują się kozaki szpilki, jak i kozaki na grubszym obcasie zapewniającym większą stabilność na śliskiej powierzchni. Wierzchnią część kozaków stanowi skóra naturalna, wnętrze wyłożone jest tkaniną, a podeszwa wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego.
Tradycyjne kozaki szpilki
Nawet zimą każda kobieta zakłada buty na cienkim, wysokim obcasie, które są nieodłącznym elementem każdej eleganckiej kreacji. Dlatego częścią naszej oferty są tradycyjne kozaki szpilki idealnie pasujące do efektownej sukienki, spódnicy lub wąskich spodni.
Praktyczne kozaki na grubszym obcasie
Zimą kobiety chętnie wybierają kozaki na grubszym obcasie. W ofercie posiadamy tego typu kozaki, na obcasie niższym i wyższym, a także z cholewką różnej wysokości – sięgającą do kolana bądź nieco powyżej kostki. Oferujemy też buty o cholewce gładkiej lub ażurowej, a także zdobionej paskami i klamrami.