Wpisz kod: CODE20 i uzyskaj dodatkową zniżkę na wybrane buty i torebki Otrzymaj 10% rabatu na pierwsze zakupy!

Kozaki na płaskim obcasie

Częścią bogatej oferty damskiego obuwia zimowego na obcasie są kozaki. Doskonale pasują zarówno do sukienki czy spódnicy, jak i spodni, podkreślając każdą kobiecą kreację. Dostępne w naszej ofercie kozaki damskie wykonane są ze skóry naturalnej odpornej na mróz i zimowe warunki. Dzięki temu zapewniają potrzebną ochronę w mroźne i śnieżne dni.

Klasyczny design

Wśród wielu rodzajów obuwia zimowego posiadamy kozaki o tradycyjnym designie z wąską, idealnie przylegającą do nogi cholewką, podkreślającą kobiecą sylwetkę. Wysokość cholewki jest zróżnicowana, sięga do kolona i połowy łydki. Dostępne są kozaczki w jednym kolorze, czarnym i brązowym, ale są też modele wykonane z połączenia dwóch rodzajów skóry naturalnej lub skóry w odcieniach jasnych.

Oryginalne fasony

Oprócz klasycznego zimowego obuwia w ofercie znajdują się kozaki z cholewką ażurową lub miękką, sięgającą nieco powyżej kostki. Dostępne są oryginalne fasony obuwia, wyróżniającego się elementami ozdobnymi, jak klamry, paski, zamki, a nawet wzory odciśnięte na skórzanej cholewce.