Czyścimy magazyny i tniemy ceny w sklepie! zobacz obniżki na początek roku i kupuj taniej nawet o 60%. Dziś extra kod na trapery - trap10% !!!

Kozaki na płaskim obcasie

Częścią bogatej oferty damskiego obuwia zimowego na obcasie są kozaki . Doskonale pasują zarówno do sukienki czy spódnicy, jak i spodni, podkreślając każdą kobiecą kreację. Dostępne w naszej ofercie kozaki wykonane są ze skóry naturalnej odpornej na mróz i zimowe warunki. Dzięki temu zapewniają potrzebną ochronę w mroźne i śnieżne dni.
Klasyczny design
Wśród wielu rodzajów obuwia zimowego posiadamy kozaki o tradycyjnym designie z wąską, idealnie przylegającą do nogi cholewką, podkreślającą kobiecą sylwetkę. Wysokość cholewki jest zróżnicowana, sięga do kolona i połowy łydki. Dostępne kozaki są w jednym kolorze, czarnym i brązowym, ale są też modele wykonane z połączenia dwóch rodzajów skóry naturalnej lub skóry w odcieniach jasnych.
Oryginalne fasony
Oprócz klasycznego zimowego obuwia w ofercie znajdują się kozaki z cholewką ażurową lub miękką, sięgającą nieco powyżej kostki. Dostępne są oryginalne fasony obuwia, wyróżniającego się elementami ozdobnymi, jak klamry, paski, zamki, a nawet wzory odciśnięte na skórzanej cholewce.