Wpisz kod: CODE25 i uzyskaj dodatkowy zniżkę na wybrane buty i torebki Otrzymaj 10% rabatu na pierwsze zakupy!

Trekkingowe

Buty trekkingowe są niezbędną częścią wyposażenia podczas górskich wędrówek i pieszych wycieczek. Ze względu na specjalną konstrukcję zapewniają bezpieczeństwo i komfort w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. W naszej ofercie znajdują się męskie buty trekkingowe idealne na dalekie i wymagające wyprawy.

Solidne wykonanie

Oferowane buty turystyczne wykonane są z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości. Zewnętrzną część stanowi skóra naturalna, natomiast wewnątrz wyłożone są tkaniną, jak welur. Ich podeszwa wykonana jest z tworzywa sztucznego, a idealnie wyprofilowana doskonale amortyzuje i dostosowuje się do stopy. Wśród oferowanych męskich butów trekkingowych dostępne są modele z wysoką, jak i niską cholewką.

Turystyczna wytrzymałość

Męskie buty trekkingowe cechuje turystyczna wytrzymałość, bowiem doskonale się sprawdzają w trudnym terenie i w różnych warunkach atmosferycznych. Są tak projektowane, aby wykazywały maksymalną wodoodporność, a jednocześnie zwiększały cyrkulację powietrza. Zatem, jak iść na wyprawę, to tylko w oferowanych przez nas butach trekkingowych.