O nas

W filippo.pl znajdziesz: buty damskie, buty męskie, buty dziecięce, torebki i akcesoria obuwnicze. Najpiękniejsze fasony, najmodniejsze wzory i konkurencyjne ceny. Najlepsze marki znanych i sprawdzonych firm.

FILIPPO to marka znana od lat i doceniona przez naszych klientów. Nasz asortyment dobierany jest tak, by podążać za nowymi trendami jednocześnie nie zapominając o klasycznych wzorach, które mają wielu zwolenników. Oferujemy wybór wielu marek w jednym sklepie internetowym, gwarancję stylu i jakości. Nasza Firma stale powiększa asortyment, którego trendy wyznacza nam moda wprost z najnowszych paryskich pokazów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że buty damskie powinny nie tylko efektownie prezentować, ale i dodać pewności siebie, dlatego też liczymy na to, że mnogość wśród dostępnych propozycji w naszym sklepie zwróci uwagę niejednej kobiety. Atrakcyjne ceny niewątpliwe będą stanowiły dodatkowy atut przemawiający za dokonaniem zakupów za naszym pośrednictwem. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że dotychczas zaufało nam tak liczne grono klientów zdecydowanych skorzystać ze specjalnie przygotowanych ofert na obuwie. Poza działalnością online prowadzimy także rozbudowaną siec sprzedaży stacjonarnej na terenie całego kraju.

Nasza oferta obejmuje zarówno obuwie damskie, obuwie męskie oraz dziecięce. Jednak to nie wszystko, przeglądając dostępny asortyment odnajdziecie Państwo także torebki oaz akcesoria obuwnicze. Zadbaliśmy o pełną kompleksowość, dlatego też odwiedzając stronę serwisu w prosty i zarazem wygodny sposób macie możliwość zakupu butów na każdą okazję.

Mając na uwadze stale rosnące wymagania rynku postanowiliśmy poszerzyć kanał dystrybucji dzięki czemu w dowolnym momencie bez konieczności wychodzenia z domu można złożyć zamówienie na wybrane pary obuwia. Zapewniamy sprawną i terminową obsługę ze strony naszych kompetentnych pracowników. W przypadku, kiedy tylko nasuną się jakiekolwiek pytania, za każdym razem chętnie udzielmy odpowiedzi. Buty damskie będące w asortymencie sklepu internetowego to modele, które idealnie można dopasować do niejednej kreacji tworząc niebanalne zestawienia z ulubionymi częściami garderoby.