TRAPERY - DAMSKIE STYLIZACJE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Do kalendarzowej zimy pozostał już niecały tydzień, śnieg natomiast staje się nieco częstym bywalcem ulic. Wybór obuwia na polską zimę to nie lada wyzwanie. Jednego dnia przywitają nas zamrożone kałuże, następnego jesienna „plucha”, zaś jeszcze innego zaskoczy nas dodatnia temperatura ze słońcem na horyzoncie. Idealnym wyborem na takie niepewne warunki wydają się być trapery. Ten rodzaj buta jednak nie cieszy się wielką popularnością wśród damskiego grona odbiorców. Jedynym argumentem jest brak kobiecego usposobienia w produkcie. Jednak naszym zdaniem jest to nieprawda i wystarczy nieco poszerzyć horyzonty, aby przekonać do obuwia trekkingowego. Zresztą, zerknijcie same!

Miejskie stylizacje z traperami damskimihttp://www.vermontartsandcrafts.xyz/D-worn-timberland-boots.html

Trapery damskie w stylizacji eleganckiej

Trapery to obuwie kojarzące nam się z górami oraz śniegiem po kostki. Ale czy musi tak być? Oczywiście, że nie! Odpowiedni dobór stylizacji potrafi niebotycznie wpłynąć na odbiór buta. Z dobrze dobranym lookiem nasze „trekkingi” są w stanie stworzyć realną alternatywę dla stylowych botków, które chyba uwielbia każda modna kobieta. W takim wypadku zalecamy dopasowany do ciała top który zredukuje masywność buta. Świetnym dodatkiem będzie również elegancki płaszcz oraz dodatki w postaci biżuterii czy też klasycznej torebki. Najlepszym aspektem tego rozwiązania jest bezproblemowość. Wychodzisz rano z domu i chcesz zachować pełną klasę ubioru? Śmiało wybierz ten. Gwarantujemy, w tym przypadku nie strasznie Ci żadne warunki pogodowe.

Eleganckie stylizacje z traperkami damskimihttp://www.vermontartsandcrafts.xyz/D-worn-timberland-boots.html

Trapery damskie w stylizacji sportowej

Dresowa „kangurka” i jeansy to Twój set idealny? Nie ma nic lepszego jak zestawienie z klasycznymi traperami. Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda. Jeszcze kilka lat temu taki look mógł nie wydawać się najlepszym pomysłem, ze względu na ogólne walory estetyczne. Warto jednak spojrzeć ma aktualne trendy. Żyjemy w dobie wszechobecnego trendu modowego, jakim jest „oversize”. W każdym sklepie większość produktów szytych jest z niewielkim, lecz celowym zapasem materiału. Nie ma lepszego momentu na komfortowe, luźne stylizacje. Wręcz wskazanym jest posiadanie takiej „stylówki” w szafie. Tu oczywiście świetnym rozwiązaniem będą bardzo modne ostatnio trekkingi.

Białe trapery w sportowej stylizacji
https://pl.pinterest.com/pin/200691727125583551/

Stylizacja ze spódniczką

Następna propozycja jest dość niekonwencjonalna, mianowicie skupimy się na dopasowaniu traperów do spódniczki. Czy ten pomysł ma prawo bytu na przełomie 2020 i 2021 roku? Jasne, że tak. Odkryte nogi przy tak „męskich” butach może okazać się strzałem w dziesiątkę. Ten zabieg zdecydowanie doda nam kobiecości, której przecież nam tak brakuje w przypadku tego obuwia.  Tyczy się to głównie pierwszego punktu, czyli eleganckich stylizacji. Czarna spódnica, klasyczny płaszcz oraz miodowe buty trekkingowe. Taki look zapewne wywoła spore poruszenie w głowach przechodniów. Jednak kto ma zaskakiwać świat, jak nie my!

Czarne trapery damskie do spódniczki
https://pl.pinterest.com/pin/287456388692271942/

Stylizacje z traperami na lato

Ostatnią, dosyć przekonującą kwestią okazać się może uniwersalność segmentu buta. Buty trekkingowe kojarzą się nam głównie z zimą oraz jesienią. Jednak zapamiętać należy, że dobre trapery przystosowane są do szerokich różnic temperatury. But wykonany w należyty sposób świetnie odizolują nas od chłodnych podmuchów wiatru oraz zewnętrznej wilgoci, zaś w lato zauważymy nieźle oddychającą cholewkę obuwia. W tym przypadku ogranicza nas już tylko wyobraźnia, coraz częściej za oceanem but ten pełni rolę sportowego. Jasnym jest, że na poranne biegania nie wybierzemy akurat tego modelu, jednak tworzy on realną konkurencję dla „adidasów”. Zastanówcie się dziewczyny, być może odkryjecie zupełnie nowy trend dla siebie.

Damskie buty trekkingowe w letnich stylizacjachhttps://pl.pinterest.com/pin/287456388692271942/

Podsumowując, trapery zdecydowanie obalają mit o braku kobiecego usposobienia. Wręcz mogą zaskoczyć nas bardzo pozytywnie w tej materii. Dodatkowo na każdym kroku potwierdza się fakt, iż jest to but mocno uniwersalny. Nadaje się dosłownie na każdą pogodę oraz zdecydowanie wpisuje się w obecne trendy. Obuwie trekkingowi to bardzo modne obuwie w 2020 roku, jednak pamiętajmy to stylizacja nadaje kierunek całego looku.
 

Poniżej nasze propozycje w najlepszych cenach:

Różowe trapery - https://www.filippo.pl/trekingi-mckey-dtr60418-pi-pink
Miodowe trapery - https://www.filippo.pl/trekkingi-mckey-dtr606-miodowe
Szare trapery - https://www.filippo.pl/traperki-mckey-dtr60019-gr-grey
Czarne trapery - https://www.filippo.pl/trekkingi-mckey-dtr107219-bk-black
Granatowe trapery - https://www.filippo.pl/trapery-mckey-tr309-granatowe

Czerwone trapery - https://www.filippo.pl/panel/items/edit-item/id/11696

Tekst i realizacja: Maciej Buss

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię