Czyścimy magazyny i tniemy ceny w sklepie! zobacz obniżki na początek roku i kupuj taniej nawet o 60%. Dziś extra kod na trapery - trap10% !!!

Kozaki na koturnie

Praktycznym obuwiem zimowym są kozaki na koturnie, których grubsza podeszwa zapewnia doskonalą izolację przed chłodem. W naszej ofercie posiadamy więc buty na grubszej podeszwie, niemal płaskiej lub podwyższonej, imitującej obcas, dzięki czemu każda kobieta z łatwością wybierze buty doskonale pasujące do jej indywidualnego stylu.
Koturna płaska i podwyższona
Kozaki na koturnie płaskiej są idealne dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia i preferujących swobodny styl ubierania. Z kolei kozaki na koturnie podwyższonej dobrze komponują się z eleganckim strojem, ponieważ podkreślają sylwetkę kobiety. Tego typu obuwie doskonale pasuje zarówno do spodni, jak i spódnic różnej długości i różnego fasonu.
Design i kolor
Wszystkie znajdujące się w ofercie kozaki wykonane są ze skóry wysokiej jakości, a ich podeszwę stanowi tworzywo sztuczne precyzyjne wyprofilowane. Ich wnętrze jest ocieplone tkaniną lub kożuchem zapewniającym większą ochronę przed chłodem. Kozaki dostępne są zarówno w kolorze czarnym, jak i brązowym, o cholewkach do kolana lub nieco niższych, gładkich lub subtelnie zdobionych.