Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O nas

Centrala firmy Filippo

Początki marki Filippo sięgają roku 1990. Nasza 30-letnia historia zaczęła się od jednej wycieczki, szalonej decyzji i chęci posiadania małego sklepu, a przerodziła się w największą hurtownię obuwia i torebek w północnej Polsce, sieć sklepów stacjonarnych i e-commerce. Współpracujemy z ponad setką partnerów handlowych w całym kraju, a swoją sprzedaż rozszerzamy również na rynki zagraniczne.

Obecnie Filippo to rozpoznawalna polska marka oferująca głównie skórzane obuwie i torebki. Stawiamy na funkcjonalność i wygodę, przeznaczoną dla klientów o różnych upodobaniach. Jako marka obuwnicza stawiamy na poszukiwanie nowych trendów, nie zapominając o klasycznych wzorach. Większość naszych wzorów to buty wykonane ze skóry naturalnej, dzięki czemu mają Państwo gwarancję trwałości i jakości wykonania.

Buty Filippo

Nasze kolekcje projektujemy z rocznym wyprzedzeniem. Chcąc trafić w gusta klientów z wygodą i aktualnym wzornictwem, uczestniczymy w zagranicznych targach i podróżujemy w poszukiwaniu nowych inspiracji. Nasza działalność jest prowadzona dwutorowo. Poza siecią sklepów stacjonarnych i sklepem internetowym działamy również jako hurtownia.

Cyklicznie organizujemy pokazy nowych modeli, które poza naszym w showroom'em w Gdańsku prezentujemy również podczas targów obuwniczych.
Filippo to przede wszystkim ludzie. Strategia marki nie byłaby możliwa do zrealizowania, bez zaangażowania całego zespołu.

Showroom FIlippo
Korzystamy z plików cookie zgodnie z polityką . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel