Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pozyskiwanie i wymiana punktów

 

Nasz Program Lojalnościowy sprawia, że zakupy w naszym sklepie są jeszcze bardziej atrakcyjne. Każdy użytkownik zarejestrowany w naszym sklepie może zbierać punkty przyznane za zakupy produktów oraz za zapisanie się do newslettera.

100  PKT za każde wydane 100 zł

Robiąc zakupy otrzymujesz punkty

Docenimy każdą Twoją aktywność w sklepie. Każdy zakup w naszym sklepie premiowany jest punktami w Programie Lojalnościowym. Ilość punktów uzależniona jest od ceny kupowanego produktu. Podczas zakupu otrzymujesz informacje o liczbie punktów przyznanych za zakup konkretnego towaru.

500  PKT za zapisanie do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera

Punkty otrzymują również zarejestrowani klienci, którzy zapiszą się do naszego newslettera, dzięki niemu otrzymasz informacje o promocjach, nowościach i innych akcjach w naszym sklepie na swój e-mail.

 

Wymień punkty na rabat

Jeżeli posiadasz już na swoim koncie punkty lojalnościowe możesz je wymienić na rabat dla składanego zamówienia. Wielkość rabatu uzależniona jest od zgromadzonych punktów na koncie.

Ile mam punktów?

Liczbę posiadanych punktów możesz sprawdzić logując się na swoje konto. W sekcji "Program Lojalnościowy" zobaczysz ile masz punktów.


Rabaty otrzymywane tylko na składane zamówienie w zamian za punkty:

2000-2999 PKT -20% zawsze od ceny dla klienta
3000-5999 PKT -25% zawsze od ceny dla klienta
6000 PKT i więcej -30% zawsze od ceny dla klienta


Rabaty otrzymywane do konta klienta (na stałe) w zamian za punkty:

1000-4999 PKT -5% zawsze od ceny dla klienta
5000-9999 PKT -10% zawsze od ceny dla klienta
10000 PKT i więcej -20% zawsze od ceny dla klientaKorzystamy z plików cookie zgodnie z polityką . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel